- Статьи

Яка найкраща швейна машина

Ви вирішили обзавестися власною швейною машинкою для пошиття нарядів своїми руками? Тоді відвідайте інтернет-магазин «Lapka» і замовте якісну, доступну за вартістю і багатофункціональну швейну машинку. Але перед покупкою варто визначитися у призначенні обладнання. Має значення те, який тип тканин ви в основному плануєте використовувати в своїй роботі і як часто збираєтеся шити.

Вибираємо машину за її призначенням

Якщо стоїть завдання придбати швейний апарат для дому для нечастого шиття виробів з різного типу тканин, тоді вам краще зупинити свій вибір на бюджетній, але надійної в роботі моделі.

Ідеальним рішенням виявиться покупка машинки торгової марки Мінерва, модель М190. Незважаючи на невисоку вартість, апарат здатний працювати з різними по щільності і товщині тканинами. Це можуть бути як товсті джинси, так і легкі мережива. Такий апарат здатний шити 21 рядками, включаючи і оверлочні, трикотажні, потаємні. Є також можливість вишивати і робити распошивалку. Швидкість ви можете плавно регулювати за допомогою педалі.

Зручно те, що виробник передбачив спеціальне відділення для котушок, аксесуарів і голок, які стало можливо зберігати прямо в корпусі апарату. Тепер вам не потрібно буде шукати дрібні приналежності для шиття по кутах в вашому домі. Вони завжди будуть під рукою.

Наявність вимірювальної шкали спростить роботу з вимірюванням тканини, тепер вам можна забути про лінійку. А світлодіодне підсвічування освітить робочу зону і дозволить підвищити якість роботи.

Головні переваги машинки Мінерва М190

Придбати бюджетну машинку Мінерва М190 варто по ряду причин:

  • корпус виготовлений з супер міцного металевого сплаву, який збільшує термін експлуатації апарату; 
  • є посилення нижнього транспортера для обробки тканин підвищеної щільності; 
  • під час намотування на шпульку машинка переходить в режим роботи холостого ходу автоматично; 
  • переходити з одного рядка на інший дуже легко і просто; 
  • є реверс — можна строчити в режимі зворотного ходу; 
  • функція подвійної голки дає можливість шити оздоблювальні рядки максимально рівно і охайно.

З незначних недоліків, без яких при такій низькій ціні не обійтися, можна відзначити невелику кількість голок і шпульок в наборі, відсутність оверлока, неможливість регулювання ширини зигзагів. Зате при цьому покупець отримує в подарунок чохол до апарату, дизайн якого супер яскравий і помітний. Варто купити швейну машинку https://www.lapka.com.ua/ua/ даної моделі тому, що вона проста в обслуговуванні. Зручна в роботі. Відрізняється компактними розмірами.