Facebook Instagram Yutube

№ 629 Апарт готель Maristella , Морська резиденція в Одесі

Переглядів: 3325

Дата разміщення: 2018-03-26

АПАРТАМЕНТ ГОТЕЛЬ "Maristella" - це, на думку експертів один з кращих комплексів з елітними апартаментами в Україні. Комплекс розташований на Великому Фонтані, в престижному районі міста. Maristella Marine Residence знаходиться в 10 метрах від берега Чорного моря. У декількох хвилинах їзди - знаменита своїми клубами і ресторанами Аркадія. В межах 15 хвилин - центр міста і аеропорт. Район зручний як з точки зору ведення бізнесу так і для повноцінного комфортного проживання.
Перед Вами відкривається унікальна можливість інвестування в Готовий бізнес на платформі вже діючого готелю з відомим брендом і готовою інфраструктурою. При цьому ви стаєте власником високоприбуткової комерційної нерухомості і отримуєте бізнес, на який не доводиться витрачати гроші і час!
Загальна площа комплексу 30 тис. м. 
- 50 млн. $ Ціна всього комплексу.
Переваги цієї інвестиції: Ви приєднуєтеся до вже відомого, розкрученого бренду. Дохід від бронювання номерів підтверджується результом минулого і вже сезону 2016 року. Вашою нерухомістю управляє команда професіоналів з досвідом. Це неодоцененний сектор комерційної нерухомості який в майбутньому буде тільки дорожчати. Питання пошуку клієнтів, сезонності або витрат на амортизацію бере на себе адміністрація комплексу.
Інфраструктура Maristella Marinе Residence Apartment * Hotel: спортивний комплекс spa-комплекс з програмою оздоровлення та омолодження 25-метровий відкритий басейн відкритий басейн з морською водою окремий басейн для дітей літня тераса біля моря два бари біля басейнів панорамний тeраса на 7 поверсі два ресторани з традиційною європейською і одеською кухнею, а також спеціально розробленим дієтичним меню пляжна зона паркінг місце швартування яхти вертолітний майданчик конференц зал лобі бар брекфест бар бізнес центр дитячий ігровий майданчик
Купівля апартаментів в елітному клубному будинку «Maristella» - це можливість стати власником нерухомості в престижному районі міста. Нерухомість в Одесі, на Великому Фонтані, є гармонійним доповненням до вишуканого стилю життя і підтвердженням тонкого смаку покупців. Елітні апартаменти, побудовані безпосередньо на березі забезпечують їх власникам високий рівень комфорту і справжній шик. Високий клас нерухомості в «Maristella» - це набагато більше, ніж просто елітне житло в клубному будинку, це унікальний шанс забезпечити luxury якість життя.
Морська резиденція «Maristella» створена для вибраного кола людей. Безумовним плюсом і важливим критерієм на користь вибору саме цих розкішних апартаментів є елітне коло їх власників. Власників нерухомості в «Maristella» об'єднують інтереси, схожа життєва філософія і, безумовно, високі вимоги до якості життя і побутового комфорту.
Доказом визнання лідерства резиденції «Maristella» з боку експертів є те, що даний елітний клубний будинок вже кілька років поспіль стає лауреатом премії Luxury Lifestyle Awards, за досягнення в індустрії розкоші в номінації «Міська житлова нерухомість».
АПАРТАМЕНТ ГОТЕЛЬ «MARISTELLA» - це світ Гармонії, Краси і безтурботності, який подарує Вам і Вашим клієнтам Здоров'я і Радість вже сьогодні і в майбутньому.
Створення сайту - FOBS
Copyright © property-commercial.com.ua
Комерційна нерухомість України
Продаж, оренда комерційної нерухомості