ТЕЛЕФОНУЙТЕ - МИ НА ЗВЯЗКУ: +38(067)808-03-68 Viber, WhatsApp: +380678080368
Facebook Instagram Yutube

Статті

НІКОЛИ ВАШИМ ДІТЯМ НЕ ЗНАДОБИТЬСЯ ВАШ БУДИНОК!!! 

За останні 15 років я побудував чимало нерухомості ... Одкровення досвідченого будівельника-архітектора.

Дозволу на перепланування тепер не потрібно
 
Раніше за неузгоджену перепланування могли притягнути до адміністративної відповідальності.
 
Постановою №406 Кабінет міністрів змінив ситуацію.

Дотримати терміни продажу нерухомості і правильно сформувати стартову ціну на об'єкт може тільки професіонал.


ЛОГІСТИЧНІ ОПЕРАТОРИ НАРОЩУЮТЬ СВОЮ ЧАСТКУ В СЕГЕМЕНТІ СКЛАДСЬКОЇ ЛОГІСТИКИ


Одним із основних навиків, якими повинен володіти агент з нерухомості, – це уміння вести переговори. А за законами ведення переговорів вважається, що КЕРУЄ ТОЙ, ХТО СТАВИТЬ ПИТАННЯ.


10 ОЗНАК НЕДОБРОСОВІСНОГО ПІЕЛТОРА


"Навіщо нам ці ріелтори? Купимо самі! ... "


Укладений договір при роботі з ріелтором дає переваги для продавця і покупця нерухомості, - впевнена експерт.
Керівник проекту «Продаж нерухомості: практикум партнерства» на своїй сторінці в Facebook міркує про роботу ріелтора, підкріпленої договором з клієнтом-споживачем послуги.


Голова правління УКРАЗБАНКУ Кирило Шевченко та Голова правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергій Комнатний підписали Меморандум про cпівпрацю у наданні доступного житла молодим українським сім’ям із компенсацією від Держави.

Зокрема, компенсацію від Держави у розмірі 30% вартості житла можуть отримати молоді родини в усіх регіонах України.


2018 рік може стати вдалим для тих, хто хоче придбати квартиру в Білій Церкві.


«Мильна бульбашка» на українському ринку нерухомості в 2017 році відрізняється від ситуації 2008 року.


Основні рекомендації при підписанні депозитного договору і "рецепт" рішення якщо договір був укладений на невигідних умовах


Кабінет міністрів України спростив порядок отримання державних компенсаційних субсидій для придбання квартир за програмою «Доступне житло» учасникам АТО і внутрішньо переміщеним особам, а також розповсюдило дію держпрограми в порядку поліпшення житлових умов громадян, на яких припадає 13,65 квадратних метрів житла.Сертифікати, свідоцтва та інші папірці в рамочках, різного роду членства і нагороди, кількість співробітників та офісів до якості послуги мають непрямий стосунок. Подібні конкурентні відмінності, скажімо так, поверхневі, а, найголовніше - дієві важелі впливу на недобросовісних, неетично працюючих агентів на сьогоднішньому ринку нерухомості України відсутні. Так як же вибрати хорошого ріелтора?


Така угода, як продаж комерційної нерухомості вимагає ретельної підготовки. Цілком природно, що зробити вигідну угоду бажає як продавець, так і покупець. Поради з продажу комерційної нерухомості допоможуть отримати максимальну вигоду, уникнути можливих ризиків.


Вцій статті ми розкриваємотільки практичний аспект процесу оцінювання: прогноз реальних коштів, що можна отримати від реальних покупців за конкретну нерухомість.


В умовах економічної кризи іпотека або розстрочка є нечисленними доступними для пересічних українців способами придбання житла, так як зібрати необхідну суму готівки буває надзвичайно складно.

Більшість споживачів, які ще не стикалися з висновком подібних договорів, впевнені в тому, що обидва способи є, якщо не ідентичними, то дуже схожими. Насправді кожен з них має свою специфіку, з якою покупцеві варто ознайомитися, щоб зрозуміти, іпотека або розстрочка підходить йому більше.
Одним з найпопулярніших і раціональних рішень є купити квартиру в розстрочку. Споживачі, які вибирають цей шлях, об'єктивно оцінюють всю відповідальність, яку беруть на себе, і намагаються ознайомитися з максимальною кількістю інформації про те, як правильно купити квартиру в розстрочку, щоб майбутнє придбання було максимально вигідним, а ризики, пов'язані з ним - мінімальними.


Сотні заморожених будівельних об'єктів, сотні тисяч ошуканих інвесторів ... Таким бачать найближче майбутнє України деякі експерти в сфері нерухомості.


Криза на ринку нерухомості України ще не відступає. Як і раніше правлять бал покупці, у яких є гроші, тому вони можуть шукати вдалий варіант півроку-рік. В таких умовах, якщо продавцям потрібно терміново реалізувати нерухомість, доводиться пропонувати покупцям хороші знижки або "бонуси". Тому останнім часом продавці і покупці все частіше стали купувати або продавати б / у житло в розстрочку. Як це відбувається і як уникнути підводних каменів, давайте розберемося.


Купівля - продаж нерухомості за заниженою вартістю: чим ризикуємо та які наслідки?


З січня українці не можуть розраховуватися готівкою на суму понад 50 тис. грн в день. Далі - про те, як можна обійти це обмеження.


матеріал заснован на статті Наталії Наумець


Що насправді відбувалося на ринку нерухомості в 2016 році, інформація про те, що відбувається в першому кварталі 2017 року, а також прогнозами на найближче майбутнє.


Придбання нерухомості - це прекрасне капіталовкладення. Не дарма подібні інвестиції приваблювали, спокушають і будуть ще довго спокушати бізнесменів. Однак таке грошове вливання пов'язане з серйозними ризиками. Адже замість обіцяноЇ будівлі, можна елементарно отримати «кота в мішку». Як підприємству «не прогоріти» з покупкою нежитлової нерухомості? Як переконатися в правовій «чистоті» продаваного майна? Нарешті, як мінімізувати всі ризики при оформленні угоди? Відповіді на ці і не тільки питання шукайте тут.
У наш час квартири і будинки купують за 100% оплати менше половини мешканців. У більшості просто немає таких коштів, щоб взяти і купити нерухомість. Близько третини купується за гроші (готівковий і безготівковий розрахунок), ще частина - в іпотеку або оформлений житловий кредит (але, внаслідок кризи, кредитний ринок трохи обмілів, і умови кредиторів стали гірше).


Українські підприємці переоцінили своє майно. Ще пару років тому вони не усвідомлювали глибину кризи і чекали, що ситуація в економіці країни скоро налагодиться. І тільки в 2016 почали розуміти, скільки реально коштує їх бізнес і давати потенційним покупцям хороші знижки.


Слабкий попит спонукає забудовників шукати нові незвичайні пропозиції. Серед них запозичені за кордоном - таунхауси. Наскільки вони зручні і економічні?


Тільки так можна убезпечити себе від можливих несприятливих наслідків купівлі-продажу нерухомості.
Більшість орендодавців в Україні ігнорують оплату податку з прибутку від здачі нерухомості. Якщо перевіряючим органам стане відомо про незаконну здачу житла квартирантам, ви будете зобов'язані сплатити штраф.


Правильна презентація житла дозволить знайти покупця вже за 1-2 тижні.


Спадкоємці за нормами закону або зазначені в заповіті можуть прийняти спадщину після закінчення термінів його оформлення. Для цього необхідно звернутися в нотаріальний орган або суд і обґрунтувати своє право на спадок.


Незалежно від змісту заповіту, громадяни можуть претендувати на частку у спадщині, якщо за законом їм належить це право.
За найпопулярнішою схемою майбутнім мешканцям будинку видають апартаменти з "зайвими" квадратними метрами. А також  забудовники в Україні все частіше вносять до договорів з покупцями квартир додаткові пункти, згідно з якими останні зобов'язані доплачувати гроші крім тих, що вже внесли за житло.


Які заходи готує регулятор до фахівців, що занижують податкові оцінки.


КМДА створила електронний реєстр новобудов, що існують в столиці — тепер мешканці Києва можуть уточнити законність статусу будь-якого будівництва, що ведеться у місті.
Продати квартиру або будинок швидко і вигідно в умовах нинішнього падіння цін на ринку нерухомості є досить складним завданням.


Увага! Інформація, яку Ви очікували!
Продавці квартир помилково стримують ціни і в результаті втрачають значні суми. Підсумки лютого 2017 року


Ми зібрали 5 головних помилок регіональних забудовників, через які пустують їх відділи продажів.
 
ТОП-5 комерційної нерухомості Білої Церкви. Якщо Ви розглядаєте купівлю комерційної нерухомості в Білій Церкві, тоді пропонуємо ознайомитися з нашими пропозиціями.


Купівля ресторану може бути дуже захоплюючим заняттям! Але в цій справі Вам доведеться обміркувати і розглянути багато питань, тому добре підготуйте себе.


У сфері нерухомості, поширеним випадком є невміння ріелтора професійно спілкуватися з клієнтами і продавати. У такій ситуації програє і покупець, який не зміг набути житло, і агент з продажу нерухомості.


Квартира може виставлятися на продаж на 10%, 20% і навіть на 50% дорожче реальної ринкової ціни. Чим це обумовлено?


На сьогодні ринок пропозицій нерухомості перевищує попит, зазвичай таке явище називають ринком покупця. Від того, наскільки правильно ви поставитеся до процесу продажу вашої нерухомості, наскільки виберете правильну тактику і стратегію, залежить успіх продажу. Ми поділимося кількома простими рекомендаціями, які допоможуть вам продати будь-який вид вашої нерухомості.


Rozetka.ua завершила придбання логістичного терміналу кіпрської Secure Property Development & Investment в Броварах Київської області.

В цю підступну пастку ринку нерухомості потрапляють 97% власників квартир. Як легко її обійти, і менше, ніж за місяць, продати квартиру з вигодою? Ми розповімо, як напевно розпізнати серйозного покупця і вчасно погодитися на угоду, захистивши себе тим самим від втрати п'яти - десяти тисяч доларів.

На які моменти слід звернути увагу, щоб не потрапити в халепу при купівлі квартири в новобудові.


Отже, ви знайшли потрібну річ, і (ось це удача!) коштує вона дуже дешево. Швидше дзвонимо продавцеві?


Питання хто і за які послуги платить ріелтору вже став притчею во язицех. І для українського ринку нерухомості став справжньою проблемою.
У цій статті ми проаналізуємо головну проблематику ситуації і поставимо нашим читачам одне питання.

Спочатку відносини, потім гроші - перший принцип сучасного ріелтора.
Ми вже звикли чути слова невдоволення на адресу українських ріелторів. І найчастіше це незадоволення цілком обґрунтовано. Адже часто ріелторська послуга нам просто нав'язується.

Створення сайту - FOBS
Copyright © property-commercial.com.ua
Комерційна нерухомість України
Продаж, оренда комерційної нерухомості