ТЕЛЕФОНУЙТЕ - МИ НА ЗВЯЗКУ: +38(067)808-03-68 Viber, WhatsApp: +380678080368
Facebook Instagram Yutube

ЯК ВЧАСНО ПОГОДИТИСЯ ІЗ ЗАПРОПОНОВАНОЮ ЦІНОЮПРИ ПРОДАЖІ КВАРТИРИ?


Історія, коли продавець втрачає свого «ідеального» покупця в надії знайти більш вигідний варіант, не дуже-то рідкісна. Більшість власників, які вичікують більшу вигоду, в результаті продають свої квартири з втратою в ціні від 100 тисяч гривень і більше, і, зрозуміло, незадоволені укладеними угодами. Ті ж власники, хто враховують «приховані» закони ринку (за натхненням чи за підтримки професійного агента), легко відрізняють найбільш «вигідних» для них покупців серед всіх зацікавлених осіб і відразу визначають, коли на угоду варто погоджуватися.

Власники міркують приблизно так. Якщо сусід з 9-го поверху сказав, що продав квартиру за
45 000 доларів, як і хотів, значить, потрібно продавати дорожче: тут-то і ремонт краще, і ламінат замість лінолеуму, і нова плитка у ванній. Логічно ж, що ця квартира коштує приблизно 48000 доларів. А ще покупці будуть торгуватися, значить, треба додати ще 2000 на торг. І агентству комісійні приблизно стільки ж. Разом вже 52000 доларів. І з такою ціною продавець виходить на ринок.

Тепер давайте спробуємо розібратися, як в цей момент розмірковує та діє покупець. Закон ринку такий, що першими на нові об'єкти, що з'явилися на ринку, реагують так звані «реальні покупці», тобто ті, хто знаходиться на етапі максимальної готовності до операції. Вони вже визначилися з джерелами фінансування покупки, переглянули всі об'єкти, представлені на ринку, і знають, як ці об'єкти виглядають насправді, а не на фото. Особисто поспілкувавшись з продавцями або їх агентами, реальні покупці вже точно вирахували величину торгу і ту суму, за яку в підсумку нинішній власник готовий продати свою нерухомість. Вони зіставили характеристики, комплектації, площі, місця розташування, планування, стану обробки, ціни всіх об'єктів на ринку і готові прийняти остаточне рішення.
 
Тепер продавець розуміє, що продати квартиру за ту ціну, яку він собі нафантазував, не вдасться, і що перші пропозиції були найбільш вигідними, а далі буде гірше і гірше. Багато власники починають всерйоз турбуватися, тим більше, що підстави для цього є: тиснуть обставини, терміново потрібні гроші, хтось вже вніс аванс за іншу квартиру і тепер боїться втратити гроші і упустити потрібний альтернативний варіант. І якщо власник знову звернеться до перших покупцям, то дізнається, що квартира ними вже знайдено, або зіткнеться з тим, що тепер йому запропонують занижену суму. Покупець буде впевнений, що якщо продавець дзвонить йому сам, значить, варіантів у нього більше немає. А раз так, то можна і диктувати свої умови.

Запам'ятайте, тільки дотримання «правил гри» на ринку нерухомості гарантує вам укладення вигідної угоди.
 
З повагою, Руслан Герасименко, компанія "Благосвіт Нерухомість".
Адреса: Україна, Київська область, м. Біла Церква, Торгова площа 10.
 
Телефон: +38-067-80-80-368
 
e-mail: blagosvit@yandex.ua
 
Наші сайти:
www.blagosvit.com
www.luxury-property-worldwide.com
www.property-commercial.com.ua
 
Ми в соціальних мережах:
 
www.instagram.com/blagosvitproperty
www.linkedin.com/in/real-estate-blagosvit
www.twitter.com/BlagosvitAgensy
www.ok.ru/blagosvit.nedvizhimost
www.vk.com/id182447886
www.vk.com/blagosvit
www.tumblr.com/blog/blagosvit
www.blagosvitagensy.blogspot.com
Створення сайту - FOBS
Copyright © property-commercial.com.ua
Комерційна нерухомість України
Продаж, оренда комерційної нерухомості