ТЕЛЕФОНУЙТЕ - МИ НА ЗВЯЗКУ: +38(067)808-03-68 Viber, WhatsApp: +380678080368
Facebook Instagram Yutube

ВЛАСНИКИ КВАРТИР ПРИ ПРОДАЖІ НЕРУХОМОСТІ ЗАВИЩУЮТЬ СТАРТОВУ ЦІНУ

Якщо запитати експертів ринку нерухомості про те, наскільки цінові очікування продавців нерухомості відповідають її реальної ринкової вартості, вони відзначать, що останні кілька років завищені цінові очікування превалюють у 90% власників. Власники квартир можуть завищувати стартову ціну на свою нерухомість до 50% від реальної ринкової вартості об'єкта, а власники будинків - в кілька разів.
На даний час 80% продавців нерухомості не усвідомлюють ситуації на ринку і, як наслідок, мають завищені цінові очікування. "Всього 20% клієнтів мають серйозну мотивацію для продажу своєї нерухомості - їм дійсно необхідно продати власність, причому в обмежені терміни. Такі клієнти в більшості випадків прислухаються до рекомендацій з приводу оцінки їх майна. Решта 80% продавців не обмежені часовими рамками і вважають за краще продавати довше в розрахунку отримати максимальну вартість. При цьому вони не враховують, що ринок нерухомості падає, і в підсумку отримують менше.
В даний час на ринку нерухомості зустрічаються два типи завищення стартової ціни. Перший - невиправдане завищення стартової вартості нерухомості власниками на 20-30%, коли механізм ціноутворення не зрозумілий. Другий - завищення стартової вартості нерухомості на 5-10% з метою визначення реальної ціни "шляхом експерименту" - коли об'єкт виставляється на продаж за трохи завищеною ціною, і продавець протягом 1-2 тижнів спостерігає за попитом на нього, після чого вартість коригується.


Приклади з практики
Історію продажу двокімнатної квартири, яку можна вважати класичним зразком того, як НЕ ТРЕБА формувати стартову ціну: "Спочатку власник виставив ціну $ 45000, тоді як запропонована нами була $ 35 000. У результаті квартира перебувала в експозиції близько року, і була продана за $ 28000 ".
За нинішньої ситуації на ринку в сегментах дорогий і середньої за вартістю нерухомості часто доводиться значно знижувати вартість об'єкта навіть у тих випадках, коли стартова ціна не була завищена.

Створення сайту - FOBS
Copyright © property-commercial.com.ua
Комерційна нерухомість України
Продаж, оренда комерційної нерухомості