ТЕЛЕФОНУЙТЕ - МИ НА ЗВЯЗКУ: +38(067)808-03-68 Viber, WhatsApp: +380678080368
Facebook Instagram Yutube

АГЕНТ З ПРОДАЖУ НЕРУХОМОСТІ ПОВИНЕН ПРАЦЮВАТИ З ПОКУПЦЯМИ

Як пояснити ріелторам суть роботи з покупцями? Всі непродажі у ріелтора виключно з тієї причини, що ріелтор вважає себе професіоналом, але крім нього самого, більше ніхто так не думає! Іноді я думаю, що більшість ріелторів працюють, не приходячи до тями. Вони чують букви в запитах покупців, а покупці їх не цікавлять взагалі.

Ось свіженький приклад. Клієнт ріелтора звернувся із запитом: однокімнатна на ДНСе в панельному будинку немалосемейка і до 18 тис. З оформленням. Нереальний запит, на думку ріелтора. Що зробив ріелтор з таким нереальним клієнтом? Правильно, то, що ви з ними робите - в «ігнор» його. Пройшов місяць. А вчора дзвонить мені цей самий клієнт і просить допомогти перевірити квартиру, яку він купує з іншим агентством. Квартиру в результаті цей клієнт купив двокімнатну в п'ятиповерховому старому будинку в зовсім іншому районі. Круто так? І от скажіть мені, панове ріелтори зі світу нереальних клієнтів - хто вам доктор?
Тренінг вам прямо зараз по роботі з покупцями. Поїхали! Коли у вас такий нереальний клієнт, задайте собі питання: "У чому Я нереальний ріелтор?"

Далі. Коли у вас такий клієнт, задайте собі питання: "Він що, так і буде жити з цими своїми 18-ма тисячами?"
Далі. Задайте собі питання: "У чому біль мого клієнта? Йому ніде жити? Йому треба просто вигідно розпорядитися цими грошима? Йому треба поміняти місце проживання? У чому його проблема? Чим він обмежений і чому: район, метри, гроші?"
Ще. Задайте собі питання: Та скільки ж я ще буду боятися говорити клієнтам, що вони можуть купити на ці гроші, а що не можуть? Може, нарешті, я перестану боятися розмовляти зі своїми клієнтами? Може, я почну нарешті розбиратися в базі даних і почну замість листування по милу з клієнтами налагоджувати партнерські відносини з кожним агентством нерухомості мого міста, щоб допомогти моєму клієнту знайти і купити зі мною в іншому АН найкращий варіант? Коли ж я нарешті припиню здаватися і тікати при перщій відмові моїх покупців?
Так припиніть ж ви боятися працювати! Та не буде такого ніколи, щоб ви дали оголошення по вашому об'єкті, одне-єдине, вам подзвонив один-єдина людина, пішов, подивився з вами одну квартиру і купив. Не буде такого!
Розмовляйте з людьми, дізнавайтеся всі їхні точки болю, імена їх котів і склад сім'ї, працюйте! Ми не з нерухомістю працюємо, а з людьми! Тоді ці люди будуть радитися з вами, обговорювати з вами свої проблеми і довіряти вам їх рішення. Адже саме завдяки роботі з ріелторами клієнт зрозумів, що на свої гроші він може купити не мрію у вигляді однокімнатної в панельному будинку на ДНСе, а реальність у вигляді двокімнатної в п'ятиповерхівці в іншому районі. Ось це і є робота профі. Тільки для такої роботи треба бути тим, у кого не буває "нереальних" клієнтів.

Створення сайту - FOBS
Copyright © property-commercial.com.ua
Комерційна нерухомість України
Продаж, оренда комерційної нерухомості