ТЕЛЕФОНУЙТЕ - МИ НА ЗВЯЗКУ: +38(067)808-03-68 Viber, WhatsApp: +380678080368
Facebook Instagram Yutube

НЕРУХОМІСТЬ В РОЗСТРОЧКУ

Житло в розстрочку - покупка нерухомості для проживання з наступною оплатою забудовнику, власнику квартири або банку.

Розстрочка на житло ділиться на два види:
1. Безпроцентне;
2. Під певний відсоток.
             
Розстрочки з процентною ставкою ми розглядати не будемо, тому що вони мало відрізняються від звичайної іпотеки або житлового кредиту. Ознайомимося з розстрочкою в тому розумінні, в якому вона міститься у потенційних покупців і людей в цілому.
 
Житло в розстрочку від забудовника або господаря на увазі покупку нерухомості за певну плату, частина з якої оплачується відразу, а залишок може погашатися:
· Щомісяця (один раз на місяць, в установленому порядку);
· Щоквартально (один раз в три місяці);
· Раз на півроку (два рази на рік);
· Раз на рік умовленими платежами.
             
Вартість житла при цьому незмінна і не залежить від коливання валют, ситуації на ринку нерухомості і ін. Практично завжди розстрочка передбачає відкладання платежу на кілька років, схоже з безвідсотковим кредитом, що є найвигіднішим і простим варіантом для позичальника, виключаючи переплати. Крім того, для отримання розстрочки не потрібно тривалий збір паперів, що підтверджує платоспроможність, вік і ін. З точки зору кредитування, розстрочка нагадує безпроцентну іпотеку. Так, і в разі несплати, зазвичай нерухомість повертається до попереднього власника, забудовнику.

 

Плюси придбання житла в розстрочку від забудовника:
· Безвідсотковий займ, що виключає переплати за житло - необхідно сплатити лише вартість житла;
· Відсутність необхідності збору паперів, на зразок іпотеки з великим початковим внеском;

· Немає вимог до кредитної історії;
Відсутня обов'язкове страхування життя і здоров'я, або самої нерухомості;
Можливість жити в купується об'єкті вже після внесення початкового внеску.

 

Мінуси розстрочки:
· Короткий термін розстрочки, зазвичай не перевищує п'яти років. У підсумку позичальникові необхідно виплачувати або відкладати для виплати величезну суму щомісяця, потрібен високий дохід;
· Високий початковий внесок, зазвичай в межах 30-70% від вартості нерухомості;
· На зразок іпотечного кредиту, нерухомість може бути вилучена на користь забудовника;
· На відміну від процентних позик, у звичайній розстрочення відсутня штраф за дострокове погашення. Більш того, повне дострокове погашення всіляко вітається продавцем.
             
Житло в розстрочку від господаря схоже з покупкою у забудовника, головною відмінністю є те, що квартира б / у. Вторинний ринок нерухомості, на відміну від автомобілів і техніки, в більшості випадків коштує дорожче. Причина тому: будинок уже обжитий, всі зручності підключені і т.д.
             
Звичайно, головне - зіставляти рівні види житла. Якщо порівнювати елітні новобудови і бюджетні вторинки, звичайно, різниця за якістю буде на користь перших.
              Якщо новобудова здана, необхідно перевірити підключення всіх комунікацій, документи на них. Дуже часто не проходить за документами каналізація, опалення, водопостачання та навіть електроенергія. Звичайно, це якщо не говорити про такі речі, як телефон, цифрове телебачення і безлімітний кабельний Інтернет, які стали також необхідними для мешканців зручностями.
             
Якщо новобудова тільки в процесі будівництва - є шанс, що вона взагалі ніколи не буде здана, чи не буде добудована або буде проблемною. Уважно ознайомтеся з репутацією забудовника і т.д.
             
Є й інша розстрочка - гроші за квартиру видає банк продавця або забудовника, а дебітор виплачує банку вартість покупки. При цьому відсотки за цим кредитом платить минулий господар, а сама нерухомість знаходиться під заставою банку (або продавця, в разі, якщо він надав інше забезпечення по кредиту). При даній розстрочення початковий внесок (30-70% вартості) забирає забудовник або продавець, а решта суми становить позичку. Відсоткова ставка за таким кредитом зазвичай мінімальна, так як полягає на пристойний термін, і з гідним забезпеченням.
             
Існують також альтернативні види розстрочок, які є гібридними між безпроцентної розстрочкою і іпотекою. Розстрочка при цьому видається на великий термін (зазвичай до десяти років), а націнка може становити 1-8% річних на залишок. Це значно краще для позичальника, ніж звичайна іпотека, і набагато вигідніше для продавця нерухомості, ніж довгострокова безвідсоткова розстрочка.
             
Варто звернути увагу, що під «вигідними» розстрочками може ховатися шахрайство, коли початковий внесок привласнює недобросовісний власник, і всі права на нерухомість залишаються у нього, а він без будь-якої причини виселяє покупця. Крім того, нерідко купується в розстрочку квартира настільки дорожче, що вигідніше оплачувати іпотеку, внісши великий початковий внесок. Необхідно спиратися на пропозиції конкурентів і не бігти на першу-ліпшу «шару».

Безкоштовний сир - тільки в мишоловці.
             
Покупцям і власникам, які не сильні в тонкощах і не мають належного рівня практики в таких справах, радимо звернутися в солідне агентство з нерухомості з репутацією (бажано знайоме, і ні в якому разі не дешеве). Там Вам допоможуть заощадити купу грошей, вказавши, де намагаються обдурити, або де доведеться більше переплатити.

Створення сайту - FOBS
Copyright © property-commercial.com.ua
Комерційна нерухомість України
Продаж, оренда комерційної нерухомості