ТЕЛЕФОНУЙТЕ - МИ НА ЗВЯЗКУ: +38(067)808-03-68 Viber, WhatsApp: +380678080368
Facebook Instagram Yutube

ПОРАДИ З ПРОДАЖУ КОМЕРЦІЙНОЇ НЕРУХОМОСТІ

Адекватна оцінка нерухомості
Для проведення незалежної оцінки майна необхідно вивчити основні параметри даного нежитлового майна:
• Місцезнаходження;
• Технічні характеристики;
• Функціональне призначення;
• Тип будівлі;
• Кон'юнктура ринку.
Вартість комерційного об'єкта не повинна бути штучно і невиправдано завищена, адже покупець таких об'єктів завжди моніторить ринок і добре орієнтується в середньоринковою ціною. Завищення призведе до того, що приміщення буде дуже довго «висіти» в розділі «Продається».

Подача об'єкта
Тільки від продавця залежить, яким покупець побачить об'єкт при перегляді. Це буде захаращене, брудне приміщення, де навіть неприємно перебувати, або чистий комерційний об'єкт з правильною подачею.

Зацікавити покупця
Правильний маркетинг - важлива частина вдалої оборудки. У солідному агентстві цим займається цілий маркетинговий відділ. Але якщо вирішено шукати покупця самостійно, то обов'язково слід скласти оголошення, яке зацікавить покупців. Слід детально описати комерційний об'єкт, надати багато фотографій самого приміщення і прилеглої території, визначити які додаткові поліпшення можливі на об'єкті.

Документація
Обов'язково необхідно привести в порядок всю документацію. Будь-які недоліки можуть поставити під удар всю операцію. Покупець вкладає великі гроші в об'єкт і завжди хоче бути впевненим в інвестиції. А оскільки на чесне слово в таких справах ніхто не звертає уваги, то документація - це необхідна гарантія. Наприклад, потенційного покупця може відлякати відсутність права власності на комерційне приміщення, самовільні перепланування і інше.

Юридичне оформлення
Треба детально прописати в договорі купівлі-продажу вартість, період і порядок оплати. Крім того, заздалегідь обговорюється і вказується, хто буде оплачувати супутні майбутні витрати.

Фахівці агентства нерухомості завжди готові зайнятися пошуком або продажем вашої комерційної нерухомості, тим самим позбавивши вас від вимотують процедур і юридичних нюансів

Створення сайту - FOBS
Copyright © property-commercial.com.ua
Комерційна нерухомість України
Продаж, оренда комерційної нерухомості