ТЕЛЕФОНУЙТЕ - МИ НА ЗВЯЗКУ: +38(067)808-03-68 Viber, WhatsApp: +380678080368
Facebook Instagram Yutube

ХОЧЕШ КУПИТИ НЕРУХОМІСТЬ, АЛЕ НЕ ХОЧЕШ ПЛАТИТИ РІЕЛТОРАМ? ТОДІ ТОБІ СЮДИ! БАЗА НЕРУХОМОСТІ ВІД ВЛАСНИКІВ БЕЗ КОМІСІЙНИХ

"Навіщо нам ці ріелтори? Купимо самі! ... "

Суть роботи ріелтора для покупця полягає в допомозі при виборі ліквідного об'єкта нерухомості, спираючись на свій досвід і професіоналізм.

Більшість людей вважає, що брати гроші з покупця за допомогу ріелтора в придбанні об’єкта не досить справедливо. Адже ми не платимо в магазинах кошти за послуги продавців-консультантів, їх послуги безпосередньо включені в ціну покупки. В той же час, ми ніколи не подумаємо звинуватити консультанта за неякісний, бракований чи несправний товар. Ми самостійно намагатимемось вирішити дану проблему за гарантією, виконавши ремонт, обмін, повернення коштів чи інших варіантів. Але консультант за це не може нести відповідальності.

Чи несе за це відповідальність продавець? В певному обсязі, але зараз мова йде не за це. Зараз міркуємо про допомогу при покупці.

Коли звертаються за допомогою, відразу в ріелтора постає питання: «А чого Ви очікуєте від ріелтора?» Відповіді, як правило, у всіх покупців одинакові. Чекають або об'єкта, якого немає в засобах масової інформації, або гарантій безпеки угоди. Отримуючи відповідь, що ні того, ні іншого ні один ріелтор їм гарантувати не може, багато розчаровуються.

Тим, хто на цьому першому етапі не відмовився від послуг,  пояснюють, чим ріелтор може бути корисним. Спираючись на свій досвід і професійні знання, ріелтор може допомогти їм вибрати ЛІКВІДНИЙ об'єкт, який при необхідності, коли вони захочуть його продати в майбутньому, був би цікавий іншим. Також, зможе допомогти їм звернути увагу на важливі критерії, які потрібно враховувати при покупці квартири, а не вестись на красивий ремонт або вид з вікон та зробити необдуманий, імпульсивний  вчинок.

Ріелтор проконтролює, щоб угода відбулася в обумовлені терміни, на певних умовах та щоб не склались неприємні ситуації, які б могли унеможливити операцію.

Гарантувати, що ніхто і ніколи угоду купівлі-продажу  не оскаржить в майбутньому, не візьметься жоден юрист. Адже ніхто не знає всіх родичів та людей, які б могли б претендувати на частину об’єкту, а то і на об’єкт повністю. Але ріелтори часто говорять, що з ними купувати безпечно. А як інакше обгрунтувати такі високі відсотки за послугу?

Висновок, можливо, для деяких людей, в тому числі ріелторів – несподіваний. Ніхто не намагається довести, що робота агента для покупця є гіршою, непотрібнішою, простішою чи менш шанованою, ніж робота з продажу нерухомості. Це ланки одного ланцюга. Без покупців не буде продажу. І якісно обслуговувати їх можуть тільки професіонали.

Головна проблема в тому, що покупці готові платити таку суму, яка реально варта вирішеного питання, а не те що від них вимагають в більшості випадків ріелтори. Ріелтор же, який працює для власника, продаючи його нерухомість за договором, завжди готовий поділитися комісією з агентом покупця (при цьому від покупця не отримуючи взагалі ніяких коштів).

Це досить незвично  і дивно для нашого ринку, але справедливо по відношенню, як до партнерів по реєлтерькому бізнесу, так і до клієнтів – «Сьогодні в мене є покупець, який потребує певних послуг,  а завтра в тебе» – агенти власника і покупця взаємопов’язані.

Важливим в даній схемі роботи ріелтора є те, що від нього покупець не очікує «перевірку історії квартири», «юридичну чистоту» і «безпеку покупки». Покупець хоче найкращий об’єкт на його бюджет.

На жаль, ринок України ще не готовий до таких змін і адміністративними заходами цього не досягти. І досить важко змусити ріелторів відмовитися від роботи за звичною схемою.

Ніхто нікого не примушує так робити, кожен сам вирішує, як будувати свій бізнес, але варто починати думати про зміни.

Все-таки хочеться, щоб наш ринок (ринок нерухомості України) став цивілізованим. Щоб ріелтори працювали за єдиними стандартами. Щоб клієнти оплачували комісійну винагороду не тому що «так треба», а тому що задоволені роботою.

Створення сайту - FOBS
Copyright © property-commercial.com.ua
Комерційна нерухомість України
Продаж, оренда комерційної нерухомості