ТЕЛЕФОНУЙТЕ - МИ НА ЗВЯЗКУ: +38(067)808-03-68 Viber, WhatsApp: +380678080368
Facebook Instagram Yutube

НІКОЛИ ВАШИМ ДІТЯМ НЕ ЗНАДОБИТЬСЯ ВАШ БУДИНОК!!!

НІКОЛИ ВАШИМ ДІТЯМ НЕ ЗНАДОБИТЬСЯ ВАШ БУДИНОК!!! За останні 15 років я побудував чимало нерухомості ... Одкровення досвідченого будівельника-архітектора.

Вирішивши побудувати будинок, люди бажають все і відразу. Вони хочуть просторий будинок, "щоб і дітям, і внукам було не тісно". Вони бажають басейн, щоб регулярно займатися водними процедурами. Вони замовляють гараж, який з часом захаращують інструментами, велосипедами, газонокосарками, залишаючи автомобіль під будинком ...
Олександр за 15 років роботи встиг побудувати близько півтисячі будинків. Він з особистого досвіду знає, які помилки найчастіше допускаються замовники при будівництві будинку. У той час як будівельникам залишається тільки втілювати їх безглузді задумки в життя.

Але ж якщо дотримуватися всього кількох правил, можна створити гідне житло з адекватними витратами ресурсів. Адже хто знає краще архітектора, який будинок варто будувати для постійного проживання?

Який будинок краще будувати?

1. Будуємо будинок тільки для себе
Життя зараз дуже динамічне. Час, коли будинок будувався відразу для декількох поколінь, пройшло. Навіщо витрачатися на дорогий просторий будинок, який не буде потрібен твоїм дітям? Навіщо будувати житло на пару сотень років, якщо воно буде нікому не потрібним вже років через 40?

2. Правильно розраховуємо ресурси, економлячи на дрібницях
Архітектору не раз доводилося стикатися з замовниками, для яких будівництво будинку розтягувалося на довгі 10-15 років. Вся справа в тому, що люди не можуть грамотно розрахувати свої ресурси і постійно змінюють намічені плани.
Олександр дивується, що часто замовник замовляє дизайн-проект за кілька тисяч доларів, потім приходить в магазин за конкретною плиткою, але вибирає ту, яка йому подобається більше. Питання: навіщо тоді платити за дизайн, якщо все одно зробиш по-своєму?

3. Ретельно вибираємо будівельників
Олександр вражається своєрідною традицією, яку спостерігає серед будівельників на своїй батьківщині, в Білорусі. Справа в тому, що кожна будівельна бригада любить ганьбити своїх попередників, перекладаючи на них провину за будь-які помилки. Причому нова бригада зазвичай працює приблизно так само погано, як і попередня.
Архітектор скаржиться, що пристойні будівельники є, але їх мало. В основному приїжджають бригади, які і працюють пару годин замість повного для, і гроші вимагають наперед.

4. Організовуємо простір грамотно
Головне завдання архітектури Олександр бачить не у красі стін і химерності фасадів, а в грамотної організації житлового простору. Наприклад: оптимально, щоб вікна кухні дивилися на дорогу, де ти можеш бачити як наближаються гості і ставити чайник. А ось місце для шашликів організовувати потрібно там, звідки видно захід сонця. 
Важливо також, з якого матеріалу будувати будинок!

Олександру часто говорять, що спроектовані ним будинки схожі між собою. Архітектор не заперечує цього, відзначаючи, що головне в його будинках - це зручність.

З досвідченим архітектором важко посперечатися. Надивившись на прорахунки і помилки замовників, він напевно знає, як грамотно спланувати будівництво будинку і реалізувати його з мінімальними витратами ресурсів.

Замість того, щоб витрачати довгі роки на будівництво будинку, мексиканська компанія Omega і архітектор Хорхе Капітан придумали особливу цеглу, яку можна порівняти з фрагментами пазла. З неї можна побудувати будинок на земельній ділянці взагалі без цементу. І всього за кілька годин!
Поділися цією статтею з друзями. Напевно вона буде цікава тим, хто тільки збирається обзавестися особистим житлом.

Створення сайту - FOBS
Copyright © property-commercial.com.ua
Комерційна нерухомість України
Продаж, оренда комерційної нерухомості